Rýže jasmínová
Menu Gold · 2 kg
49,95 Kč/kg Cena s věrnostním programem
18 nabídek
Menu Gold · 2 kg
49,95 Kč/kg Cena s věrnostním programem
Manka · 1 l
Cena s věrnostním programem
Malva · 880 g
5,67 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Bonduelle · více druhů
Cena s věrnostním programem
Cirio · více druhů · 400 g
Cena s věrnostním programem
Tesco · 170 g
29,31 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Panzani · více druhů · 400 g
11,23 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Spak · více druhů · 320 ml
15,59 Kč/100 ml Cena s věrnostním programem
Nissin · více druhů
Cena s věrnostním programem
Orion · více druhů · 90 g
33,22 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Kolonáda · více druhů
Cena s věrnostním programem
Bohemia · více druhů · 130 g
30,69 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Doritos · Sweet Chilli; více druhů · 90 g
41,00 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Orion · Original · 200 g
28,84 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Melta · 500 g
11,98 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
L'Or · více druhů · 1 kg
Cena s věrnostním programem
Nescafé · Classic · 275 g
61,78 Kč/100 g Cena s věrnostním programem
Starbucks · více druhů

Porovnejte běžnou, akční a věrnostní cenu. Zjistíte, jaká je skutečná sleva.
Zadejte hodnoty a výsledek se zobrazí zde.
Jde o matematický výpočet z hodnot zadaných návštěvníkem. Katalino tím nepotvrzuje skutečnou cenu produktu v konkrétním obchodě.
Přepočítejte cenu balení na srovnatelnou jednotku.
Zadejte hodnoty a výsledek se zobrazí zde.
Porovnejte cenu dvou balení při stejné jednotce.
Zadejte hodnoty a výsledek se zobrazí zde.
Spočítejte přímé náklady na cestu do obchodu a zpět.
Zadejte hodnoty a výsledek se zobrazí zde.
Výpočet zahrnuje pouze přímé náklady na spotřebované palivo nebo elektřinu. Nezahrnuje servis, opotřebení vozidla, pneumatiky, parkování, další provozní náklady ani hodnotu času.
Porovnejte jednotkovou cenu, skutečnou výši slevy nebo započítejte přímé náklady na cestu do obchodu.
Nákupní kalkulačky →